MATEŘSKÁ ŠKOLA TROUBELICE

Logopedické a preventivní screeningové vyšetření zraku dětí ve školce

« Zpět na seznam

01.10. 2015

Milí rodiče

Nabízíme Vám ve školce možnost logopedického a očního vyšetření Vašeho dítěte. Je na Vašem zvážení, zda využijete této nabídky. Logopedická depistáž je zdarma, screeningové vyšetření je placená služba.

LOGOPEDICKÁ DEPISTÁŽ

Ve středu 21. října 2015 přijede do školky paní logopedka z Uničova, která provede logopedické vyšetření dětí (od 4 let), jejichž rodiče budou mít o tuto službu zájem. Toto vyšetření je zdarma, paní logopedka předá rodičům na vědomí výsledky logopedického vyšetření jejich dítěte a popřípadě doporučení k další konzultaci, což už bude na vaší domluvě s logopedkou.

Více informací u paní učitelky ve třídě.

PREVENTIVNÍ SCREENINGOVÉ VYŠETŘENÍ ZRAKU PŘEDŠKOLNÍCH DĚTÍ

Ve čtvrtek 12. listopadu 2015 bude ve školce probíhat vyšetření zraku firmou Prima Vizus. Tato služba je placená, není hrazená zdravotní pojišťovnou, vyšetření stojí 150,–Kč na dítě. Vyšetření probíhá klidnou formou ve třídě dětí, kamerou ze vzdálenosti 30 cm se „vyfotí“ oko a za 2 minuty je výsledek. Takto se dá zjistit oční vada a následně předejít například pozdní návštěvě očního lékaře a oči začít léčit zavčas.

Více informací najdete v letáčku v šatně.

POKUD VÁS NABÍDKA OSLOVILA, NAHLASTE TO PROSÍM VE TŘÍDĚ PANÍ UČITELCE, K OBĚMA VYŠETŘENÍM JE TŘEBA VÁŠ SOUHLAS FORMOU PODPISU.

Mateřská škola Troubelice, příspěvková organizace

Troubelice 336
783 83

IČ: 750 28 883

+420 585 032 087
 

mstroubelice1@volny.cz

Rychlý kontaktní formulář

mateřská škola s celodenním provozem, školní jídelna – výdejna

Provoz MŠ

od 6:00 do 16:00 hodin

Počet tříd

3 třídy