MATEŘSKÁ ŠKOLA TROUBELICE

Vánoční focení v úterý 13. října

« Zpět na seznam

05.10. 2020

 

Milí rodiče,

v úterý 13. října bude ve školce probíhat vánoční focení s firmou Photodienst Brno.
Letošní motiv "Zlaté Vánoce" najdete v přiloženém souboru.

Z důvodu prevence před Covid-19 proběhne focení v jiné formě než v předchozích letech, a to jen pro děti z mateřské školy, které jsou v MŠ zapsány na letošní školní rok 2020/2021 (jen děti z MŠ - samozřejmě se sourozencem z MŠ, podle Vašich požadavků).

Archy na přihlášení k focení dětí budou k dispozici na nástěnce ve školce (mezi třídami Žlutou a Červenou).

Kdo máte zájem o focení svého dítěte, zapište jméno svého dítěte na přihlašovací arch třídy, kam chodí Vaše dítě, a podepište se. V případě focení sourozenců z MŠ zapište děti do archu třídy staršího dítěte (např. Novák Jan + Eliška). V případě, že chcete fotit děti samostatně i se sourozencem, napište do archu obě varianty focení, tzn. Novák Jan + podpis rodiče a Novák Jan + Eliška + podpis rodiče.
Případné dotazy zodpoví ředitelka (i formou e-mailu) nebo učitelky ve třídě.

Focení bude probíhat od 7:30, takže na příchodu dětí do školky se ten den nic nemění, fotit budeme děti postupně, bez asistence rodičů.
Do třídy předejte paní učitelce dítě oblečené tak, jak si přejete, aby se fotilo.

Kdo se nedostanete tento týden do školky, můžete poslat přihlašovací e-mail k focení, do předmětu e-mailu napište prosím "Vánoční focení" a do e-mailu dále svoje požadavky na focení.
Přijetí e-mailu vám potvrdím - v případě že byste přišli s dítětem jen na focení, napíšu Vám, v kolik hodin se máte dostavit do školky.
Prosím ale všechny rodiče, na focení přiveďte děti pouze zdravé - stejně tak, jako chodí do školky. Děkuji za pochopení.

Fotit se bude celá série, vy si potom odeberete fotky dle svého uvážení - cena za celou sérii i za půl série je uvedena na přiloženém vzoru.
Zakoupení doplňkového balíčku (většinou bývá kalendář, magnetka ..) bude také na Vašem zvážení. Fotky se platí až při převzetí, doručení fotek bývá přibližně tři týdny po focení, opět vás budu informovat e-mailem.


S pozdravem a přáním pěkného dne Zdeňka Vojáčková, ředitelka MŠ

 

Přiložené dokumenty
Název Velikost Datum zveřejnění
Motiv vánočního focení 13. 10. "Zlaté Vánoce" 297.21 KB 05.10. 2020
Mateřská škola Troubelice, příspěvková organizace

Troubelice 336
783 83

IČ: 750 28 883

+420 585 032 087
 

mstroubelice1@volny.cz

Rychlý kontaktní formulář

mateřská škola s celodenním provozem, školní jídelna – výdejna

Provoz MŠ

od 6:00 do 16:00 hodin

Počet tříd

3 třídy